×

Druk zaproszeń

Organizujesz ślub i potrzebujesz szybko wydrukować dużą ilość zaproszeń według własnego projektu? Szykujesz wernisaż, pokaz lub inne wydarzenia, na które chcesz elegancko zaprosić gości? Skorzystaj z naszych usług druku zaproszeń na każdą okazję. Oferujemy wykonanie zaproszeń składanych jak również w formie pojedynczej wkładki. Drukujemy w najpopularniejszych formatach takich jak A5 lub A6, ale mamy też możliwość dostosowania się do nietypowych formatów.

Nasz najnowsze maszyny drukarskie pracują przez 24 godziny od poniedziałku do piątku i są w stanie obsłużyć nawet duże zamówienia. Dzięki temu twoje zaproszenie firmowe, ozdobne, na komunię czy imprezy urodzinowe dotrze do Ciebie na czas. Przyjmujemy projekty graficzne w postaci plików zarówno przez email jak osobiście w siedzibie naszej firmy: ul. Matuszewska 14 Warszawa.

Oferujemy druk cyfrowy oraz offsetowy, dzięki czemu możemy zapewnić konkurencyjną cenę i wysokiej jakości nadruk dla dużych jak i małych nakładów.

Wybór papieru do zaproszeń

Naszym klientom proponujemy druk zaproszeń w papierze kredowym, barwionym w masie, lub ekologicznym pochodzącym z recyklingu o gramaturze 200, 300 i 350 g. Pozwala to uzyskać doskonały efekt przy zachowaniu sztywności i wytrzymałości kartki.

Na życzenie Klienta drukujemy też na papierach strukturalnych i barwionych. Jeżeli nie wiesz na jaki papier się zdecydować, koniecznie przyjdź do nas, a my przygotujemy próbne wydruki na wybranym papierze.

Drukarnia zaproszeń ślubnych

Przygotowanie wyjątkowego zaproszenia na ślub to dopiero połowa sukcesu. Aby wiernie odwzorować kolor niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnych maszyn, które nie tylko zapewnią wysoką jakość wydruku, ale będą też w stanie w krótkim czasie dostarczyć dużą ich ilość. Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem, który doradzi, jaki papier wybrać oraz jaki rodzaj zaproszenia będzie najlepszy do projektu.

Drukowanie zaproszeń ślubnych, komunijnych, urodzinowych

Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są wymagania techniczne przy druku zaproszeń?

Wykonujemy zaproszenia składane oraz zaproszenia w formie pojedynczych wkładek. Zazwyczaj jest to format A5 lub A6. Format 148 x 210 mm składa się do 105 x 148 mm.

Przygotowana grafika powinna być szersza niż format i mieć wymiar 154 x 216 mm. Tekst powinien być oddalony od brzegów formatu o 3 mm z każdej strony, przestrzeń robocza tekstu 142 x 204 mm. Więcej informacji o przygotowaniu plików do druku znajdziecie TUTAJ

Makieta prawidłowego przygotowania zaproszenia składanego do druku

Jaki jest minimalny nakład?

Minimalny nakład w przypadku zaproszeń wynosi 100 sztuk. Jeśli chcecie wydrukować próbki swoich projektów, zamówcie proof lub arkusz plano na wybranym papierze.
biuro@krmdruk.com

Jaki papier na zaproszenia ozdobne?

W przypadku zaproszeń zalecamy trzy papiery do wyboru:

  • Kreda 200g
  • Kreda 300g
  • Kreda 350g

Posiadamy też papiery strukturalne i barwione w masie. Najlepiej wpadnijcie do nas, wybierzcie kilka rodzajów papieru, zamówcie proofy i zdecydujcie, który najbardziej Wam odpowiada!
* Jeśli potrzebujecie papier o innej gramaturze, napiszcie do nas biuro@krmdruk.com

Zaproszenia ślubne - jakie wybrać?

Żeby Wasze zaproszenie się wyróżniało, warto uwydatnić niektóre elementy, aby podkreślić jego wyjątkowość. Warto z tego korzystać, bo efekty są spektakularne!

Folia błysk / mat – pełni funkcję nie tylko estetyczną, ale przede wszystkim zabezpieczającą produkt przed uszkodzeniami. Folia nie pęka na zagięciach papieru. Jak nazwa wskazuje może być błyszcząca lub matowa.

Folia velvet (inaczej Soft Touch) – to folia delikatna w dotyku jak aksamit. Mimo iż sprawia wrażenie czegoś bardzo delikatnego, znacznie mniej się rysuje niż folia matowa. Daje efekt matowej, miękkiej powierzchni z lekko satynowym połyskiem. Klienci często nazywają ją dotykiem luksusu 😉

Lakier UV – podobne do folii błysk, może pękać na zgięciach, za to rzadko wygina papier, co zdarza się folii, szczególnie gdy folia jest położona jednostronnie.

Złocenie ( hotstamping ) – nakładanie specjalnej, kolorowej folii najczęściej złotej lub srebrnej na wybrane partie projektu. Najczęściej złoci się imiona, tytuły, logo firmy. Folie te dają połysk jakiego się nie uzyska drukując konwencjonalnie. Wyglądają bardzo szlachetnie.

Tłoczenie ( suchy przetłok ) – to po prostu tłoczenie papieru. Najczęściej elementów wydawnictwa. Daje to przestrzenny efekt nie tylko wizualny ale też namacalnie odczuwalny w dotyku.

Laminat – jest to gruba folia pomiędzy którą wkłada się papier i zgrzewa na gorąco z dwóch stron. Rogi są zawsze zaokrąglone i wokół papieru tworzy się zgrzany margines łączący folie. Jest to forma najlepiej chroniąca dokumenty przed złamaniem, zalaniem i podarciem. Najczęściej używana do identyfikatorów.

Czy kopertę do zaproszenia też u Was można zamówić?

Tak! Możemy wydrukować również personalizowane koperty z zaprojektowanym przez Ciebie wzorze lub wybrać spośród wielu kolorów oferowanych przez naszych dostawców.

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj