×

dlaczego wybraliśmy płyty bezprocesowe?

Dzięki płytom bezprocesowym KODAK SONORA zmniejszyliśmy negatywny wpływ na środowisko w druku offsetowym. Tradycyjne płyty są wywoływane w naświetlarce, a następnie przechodzą przez chemiczną i wodną kąpiel w urządzeniu do obróbki płyt. Dopiero po tym procesie płyty są przekazywane do offsetowej maszyny drukującej.

Płyty bezprocesowe są inne. Używają nowszej technologii, aby całkowicie pominąć etap przetwarzania chemicznego. Po zobrazowaniu ich na naświetlarce są „gotowe do druku” i można je natychmiast umieścić na prasie do druku. Pominięcie etapu przetwarzania oszczędza wodę i energię, usuwa chemikalia i odpady oraz zmniejsza ogólny ślad węglowy drukowania. Ponadto, podobnie jak większość płyt drukarskich, płyty SONORA są wykonane z wysokiej jakości aluminium, a zużyte płyty można poddać recyklingowi równie łatwo jak puszki po napojach.

 

Aby dowiedzieć się więcej o płytach bezprocesowych SONORA odwiedź stronę www.kodak.com/go/sonora

 

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj