×

Druk kartek świątecznych i okolicznościowych

Oferujemy druk kartek świątecznych i okolicznościowych dla firm, przedsiębiorstw i instytucji pożytku publicznego. Kartki świąteczne z logo zostaną wydrukowane w technologii cyfrowej lub offsetowej wg przesłanego projektu. Jesteśmy w stanie wydrukować biznesowe kartki świąteczne w różnym rozmiarze i na dowolnym papierze.

Nowocześnie wyposażony park maszynowy pozwala nam w krótkim czasie realizować nawet wielkie zamówienia. Prześlij do nas projekt, wybierz rodzaj papieru i dodatki uszlachetniające, określ wielkość nakładu, a my prześlemy do ciebie niezobowiązującą darmową wycenę zamówienia.

Drukujemy:

  • firmowe kartki świąteczne bożonarodzeniowe,
  • wielkanocne kartki biznesowe,
  • kartki noworoczne,
  • kartki firmowe z logo,
  • kartki okazjonalne: śluby, chrzciny, urodziny, imieniny, walentynki

Wśród dostępnych metod uszlachetniania na szczególną uwagę zasługują:

  • tłoczenia na sucho
  • złocenia (hot stamping)
  • laminowanie
  • lakierowanie lakierem UV
  • foliowanie folią matową, błyszczącą lub velvet (Soft Touch)

Stosując uszlachetnienia sprawisz, że twoje świąteczne kartki będą wyróżniać się wśród setek innych.

Kartki świąteczne dla firm

Wydrukujemy dla Ciebie i twojej firmy wyjątkowe kartki świąteczne z twoim logo. Będziesz mógł je rozesłać do swoich klientów i kontrahentów. Kartki świąteczne to idealny sposób na podziękowania partnerom biznesowym za miniony rok lub złożenie życzeń z okazji zbliżających się świąt takich jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Kartki okolicznościowe kształtują wizerunek firmy oraz pozwalają na utrzymanie pozytywnych relacji z klientem.

Kartki okazjonalne

Realizujemy zlecania druku kartek okazjonalnych w każdym nakładzie według indywidualnych projektów. Wydrukujemy dla ciebie wyjątkowe kartki z okazji walentynek, rocznicy ślubu, urodzin czy imienin. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik druku cyfrowego i offsetowego jesteśmy w stanie zapewnić niską cenę jednostkową nawet przy zamówieniu kilku sztuk kartek okolicznościowych.

Dostawa i odbiór osobisty

Zlecenia realizujemy nawet w przeciągu 24 godzin od otrzymania projektu. Gotowe kartki świąteczne i okazjonalne można odebrać w siedzibie naszej drukarni: ul. Matuszewska 14, Warszawa, lub skorzystać z jednej z opcji dostawy na terenie Polski i Europy.

Skontaktuj się z nami! Gwarantujemy, że wykonamy twoje zamówienie szybko i sprawnie.

Drukarnia kartek świątecznych i okazjonalnych

Najczęściej Zadawane Pytania

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj