×

Druk teczek firmowych

Oferujemy profesjonalny i szybki druk teczek ofertowych i firmowych z wykorzystaniem gotowych wykrojników. Przygotowane w ten sposób produkty mają wysztancowany, bigowany grzbiet oraz posiadają miejsce na wizytówkę firmową. Dodatkowo produkt może zostać opatrzony dowolnym nadrukiem, np. logo firmy według przesłanego projektu.

Popularnym materiałem do teczek jest papier kredowy matowy o gramaturze 350 g. Na życzenie klientów pomagamy w wyborze innego rodzaju papieru, który będzie spełniał indywidualne wymagania. W zależności od wybranego papieru oferujemy zadruk jednostronny lub dwustronny oraz różne formy uszlachetnienia produktu wśród nich:

  • jednostronne pokrycie powierzchni lakierem UV
  • jednostronne lub dwustronne pokrycie powierzchni folią błyszczącą
  • jednostronne pokrycie folią matową (opcjonalnie lakier UV wybiórczy jednostronnie)
  • jednostronne pokrycie folią Soft Touch (opcjonalnie lakier wybiórczy UV jednostronnie)
  • Tłoczenie wybranego tekstu, złocenie / srebrzenie wybranego fragmentu grafiki lub tekstu

Drukujemy teczki w formie złożonej jak i rozłożonej (do samodzielnego złożenia).

Zamówienia można składać mailowo, telefonicznie, za pośrednictwem formularza na stronie lub osobiście w siedzibie naszej firmy: Warszawa, ul. Matuszewska 14. Wybierz interesujące Cię parametry produktu (takie jak wykrojnik, papier, uszlachetnienie, kolor, teczka z gumką lub bez), prześlij projekt graficzny i zamów odpowiednią ilość teczek już dziś!

Jeżeli masz wątpliwości, jaki rodzaj teczki wybrać, skorzystaj z pomocy naszego technologa . Każdy nasz klient otrzymuje osobistego opiekuna, który służy radą w kwestiach związanych z drukiem cyfrowym jak i offsetowym.

Teczki firmowe

Teczki ofertowe czy teczki firmowe do doskonały sposób na nawiązanie profesjonalnej relacji z klientem. Dokumenty i umowy przechowywane w sztywnych teczkach nie tylko chronią przed zniszczeniem czy pognieceniem, ale również są istotnym elementem komunikacji wizualnej z klientem bądź kontrahentem. Nadrukowane logo pomaga w budowaniu rozpoznawalności marki, a estetycznie wykonana teczka podkreślą Twoje zaangażowanie w budowanie pozytywnych relacji z klientem. Lakierowanie lub foliowanie z kolei nadaje teczce estetycznego wyglądu.

Dostawa i odbiór osobisty

Wszystkie zamówione u nas teczki ofertowe jesteśmy w stanie wysłać w dowolne miejsce w Warszawie, Polsce czy Europie. Dysponujemy własną flotą samochodów, dzięki czemu realizujemy dostawy dużych ilości zamówionych u nas materiałów. Współpracujemy również z firmami kurierskimi. Termin wysyłki uzależniony jest od wielkości nakładu, choć w większości przypadków jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w ciągu jednego dnia roboczego. Teczki reklamowe, firmowe i ofertowe można odbierać także w siedzibie naszej firmy w Warszawie.

Drukowanie teczek firmowych

Najczęściej Zadawane Pytania

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj