×

Druk kalendarzy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wydruk kalendarzy firmowych i reklamowych. Jesteśmy w stanie wyprodukować kalendarz w dowolnym kształcie i rozmiarze zgodnie z projektem dostarczonym przez klienta. Drukujemy m.in.

  • kalendarze jednodzielne
  • kalendarze trójdzielne,
  • kalendarze ścienne spiralowane lub listwowane,
  • kalendarze książkowe w oprawie twardej,
  • kalendarze biurkowe – stojące jak i leżące (biuwary).

Kalendarze drukujemy według projektu naszych klientów. Do gotowego produktu możemy zaproponować szeroki wachlarz dodatków i uszlachetnień. Możesz dowolnie personalizować swoje zamówienie. Umieść w projekcie logo firmy, produkty które chciałbyś promować lub inne elementy charakterystyczne dla twojej branży. Wybierz odpowiedni papier, rodzaj kalendarza, nakład oraz dodatki. My zajmiemy się resztą.

Jeżeli nie wiesz, jakie materiały będą najlepsze skontaktuj się z przydzielonym indywidualnie do każdego klienta opiekunem. Doradzi on, jaki papier będzie najlepszy i jakie zastosować dodatki uszlachetniające, by Twój kalendarz wyróżniał się na tle konkurencji.

Druk cyfrowy i offsetowy umożliwia nam przygotowanie dowolnej ilości kalendarzy.

Kalendarze firmowe

Produkty reklamowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród firm, które nawiązują szerokie relacje biznesowe. Jednym z gadżetów reklamowych chętnie prezentowanych w okresie świąteczno-noworocznym są personalizowane kalendarze reklamowe z logo firmy – ścienne i biurkowe. Jest do doskonały podarunek dla twoich klientów i kontrahentów, gdyż poza pełnieniem głównej funkcji, są także całoroczną reklamą twojego biznesu. Osoba obdarowana niemal codziennie będzie obcować z twoją marką.

Wykonujemy także druk kalendarzy z twoimi prywatnymi grafikami lub zdjęciami. Prezent w postaci kalendarza z rodzinnymi zdjęciami ucieszy każdego.

Realizacja zamówienia i dostawa

Drukarnia KRM Druk oferuje szybki i najwyższej jakości wydruk rozmaitych materiałów reklamowych i nie tylko. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie nawet w ciągu 24h od dostarczenia projektu do drukarni. Gotowe kalendarze, wizytówki czy ulotki możesz odebrać osobiście przy ul. Matuszewskiej 14 w Warszawie, gdzie mieści się nasza drukarnia, lub skorzystać z jednej z opcji dostawy. Posiadamy flotę samochodów, która dowiezie na czas twoje zamówienie. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Drukarnia kalendarzy

Najczęściej Zadawane Pytania

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj