×

Druk plakatów

Oferujemy wydruk plakatów i posterów – szybko i w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy w stanie przygotować wysokiej jakości plakat w niemal dowolnym rozmiarze. Drukujemy plakaty w popularnych formatach: A3, A2, A1, A0, B3, B2, B1, B0 oraz w rozmiarach niestandardowych. Jedynym ograniczeniem jest szerokość plakatu, która nie może przekraczać … cm.

Zapewniamy wysoką, fotograficzną jakość wydruku. Na plakacie realistycznie zostaną odwzorowane kolory, co przełoży się na jego wysoką estetykę.

Standardowo drukowanie plakatów odbywa się na papierze błyszczącym lub satynowym o gramaturze 140 g lub 200 g. Drukujemy także na innych wybranych przez klienta materiałach. Nasza drukarnia umożliwia szeroki wybór dodatków uszlachetniających, które sprawią, że twój plakat będzie wyjątkowy i będzie dobrze prezentował się przez długi czas.

Dostarcz do nas projekt plakatu, wybierz materiał oraz dodatki uszlachetniające i podaj wielkość nakładu. My zajmiemy się resztą.

Plakaty reklamowe

Jeżeli chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców to plakat jest właściwym rozwiązaniem. Idealnie nadają się do promocji wydarzeń, imprez masowych, spektakli czy seansów. Zastosowane materiały i techniki druku, sprawiają że można je stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.

Plakaty konferencyjne i naukowe

Plakat to nie tylko reklama. To także sposób na przekazanie wiedzy i wyników badań na konferencjach i spotkaniach naukowych. Postery naukowe drukujemy w ciągu 24h, dzięki czemu nie musisz obawiać się czy zdążysz na czas.

Służymy pomocą także studentom i absolwentom Akademii Sztuk Pięknych w wydruku plakatów zarówno w technologii offsetowej jak i cyfrowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjną cenę jednostkową produktu mimo zróżnicowanego nakładu. Drukujemy zarówno pojedyncze sztuki jak i większą ilość egzemplarzy z plików dostarczonych do naszej drukarni. Przyjmujemy pliki jpg, png, cdr, pds, pdf i nie tylko. Skontaktuj się ze swoim opiekunem, by dowiedzieć się więcej i uzyskać niezobowiązującą wycenę usługi.

Realizacja i dostawa

Wykonujemy druk cyfrowy i druk offsetowy plakatów reklamowych, naukowych i artystycznych dla naszych klientów z Warszawy oraz całej Polski. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w ciągu 24 godzin. Finalne produkty można odebrać osobiście: ul. Matuszewska 14, Warszawa, lub skorzystać z jednej z opcji doręczenia. Posiadamy flotę samochodów zdolną przewieźć we wskazane miejsce nawet duży nakład plakatów. Współpracujemy także z firmami kurierskimi działającymi na terenie całej Polski i Europy.

Drukarnia plakatów

Najczęściej Zadawane Pytania

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj