×

Co innego możemy wydrukować?

Druk opakowań i pudełek

Szukasz drukarni, która będzie w stanie wydrukować dla ciebie opakowanie lub pudełko w nietypowym rozmiarze? Dobrze trafiłeś! Oferujemy profesjonalny druk opakowań i pudełek w różnych rozmiarach i kształtach według twojego projektu. Do dyspozycji mamy wyspecjalizowane urządzenia, które są w stanie sprostać każdemu zleceniu. Możesz u nas zamówić wykonanie tylko jednego opakowania w atrakcyjnej cenie. Wszystko to za sprawą druku cyfrowego.

Przy drukowaniu większej ilości pudełek cena jednostkowa znacząco spada dzięki zastosowaniu druku offsetowego. Z nami będziesz sporo mógł zaoszczędzić na produkcji swoich firmowych opakowań.

Oferujemy także szereg dodatków uszlachetniających, dzięki którym twoje opakowanie wyróżni się na tle ogółu. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia całej oferty naszej drukarni.

-

Najczęściej Zadawane Pytania

Co jeszcze możemy dla Ciebie wydrukować?

Drukujemy między innymi:

  • pudełka i opakowania już od jednej sztuki ! Jednak pamiętaj, że im więcej zamówisz tym tańszy wyjdzie koszt jednego opakowania
  • produkty POS – tutaj mamy całą gamę elementów typu wobblery, cenówki, plakaty, roll-upy, naklejki, zawieszki, bilety, metki z papierów udających tkaninę
  • produkty reklamowe czyli ruchome koła, próbniki, folie samoprzylepne w formacie A3+, menu, kupony, vouchery numerowane, kartyy menu, zawieszki na drzwi i wiele innych
  • materiały szkoleniowe takie jak notesy sklejane do wyrywania kartek, personalizowane foldery np. z wcięciem na wizytówkę, identyfikatory
  • mapy nieprzemakalne, wkłady do płyt cd, opakowania na płyty vinylowe i wszystko co wymyślisz na papierze 🙂

Dzięki najnowocześniejszym maszynom offsetowym oraz cyfrowym możemy wydrukować zarówno prace wysoko- nakładowe jak i pojedyńcze elementy.
Możemy bigować, sztancować, falcować, laminować, perforować, foliować, okleić i zapakować Twój produkt w dowolnej konfiguracji 🙂

Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia, dlatego dzwoń, pisz lub zobacz na własne oczy co możesz u nas wydrukować!
email : biuro@krmdruk.com
Biuro: pon. – pt. 9:00 – 17:00
ul. Matuszewska 14, budynek C, Warszawa

Chcę zamówić produkty w niestandardowym wymiarze.

To świetnie się składa, bo docinamy materiały w prawie każdym wymiarze i kształcie!
Zapytaj o produkt, a w ciągu maksymalnie jednego dnia roboczego dostaniesz odpowiedź i wycenę!
Pisz na adres biuro@krmdruk.com
Lub przyjdź do naszego biura!
Znajdujemy się przy ul. Matuszewskiej 14 w budynku C w Warszawie.
Biuro jest czynne:
pon. – pt. 9:00 – 17:00

Czy możecie zaprojektować dla mnie produkt?

Nie oferujemy usługi projektowania graficznego. Nasz grafik sprawdza poprawność przysłanych przez Was plików i wskazuje co trzeba poprawić aby wydrukowana przez nas praca odpowiadała Waszym oczekiwaniom.
Pomagamy również w kwestii doboru materiałów oraz uszlachetnienia odpowiedniego dla Waszej pracy.

Jak mogę uszlachetnić swój wydruk?

Każdy podukt możemy uszlachetnić dodatkowymi foliami, lakierami, złoceniami czy tłoczeniami. Warto z nich korzystać, bo efekty są spektakularne!

Folia błysk / mat – pełni funkcję nie tylko estetyczną, ale przede wszystkim zabezpieczającą produkt przed uszkodzeniami. Folia nie pęka na zagięciach papieru. Jak nazwa wskazuje może być błyszcząca lub matowa.

Folia velvet (inaczej Soft Touch) – to folia delikatna w dotyku jak aksamit. Mimo iż sprawia wrażenie czegoś bardzo delikatnego, znacznie mniej się rysuje niż folia matowa. Daje efekt matowej, miękkiej powierzchni z lekko satynowym połyskiem. Klienci często nazywają ją dotykiem luksusu 😉

Lakier UV – podobne do folii błysk, może pękać na zgięciach, za to rzadko wygina papier, co zdarza się folii, szczególnie gdy folia jest położona jednostronnie.

Złocenie ( hotstamping ) – nakładanie specjalnej, kolorowej folii najczęściej złotej lub srebrnej na wybrane partie projektu. Najczęściej złoci się imiona, tytuły, logo firmy. Folie te dają połysk jakiego się nie uzyska drukując konwencjonalnie. Wyglądają bardzo szlachetnie.

Tłoczenie ( suchy przetłok ) – to po prostu tłoczenie papieru. Najczęściej elementów wydawnictwa. Daje to przestrzenny efekt nie tylko wizualny ale też namacalnie odczuwalny w dotyku.

Laminat – jest to gruba folia pomiędzy którą wkłada się papier i zgrzewa na gorąco z dwóch stron. Rogi są zawsze zaokrąglone i wokół papieru tworzy się zgrzany margines łączący folie. Jest to forma najlepiej chroniąca dokumenty przed złamaniem, zalaniem i podarciem. Najczęściej używana do identyfikatorów.

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj