×

O firmie

Jesteśmy drukarnią hybrydową. Posiadamy zarówno system zamówień online jak również tradycyjną siedzibę z biurem, w którym możesz osobiście porozmawiać z technologiem produkcji i omówić szczegóły swojego zamówienia. Biuro i produkcja znajdują się w Warszawie na Pradze- Północ przy ul. Matuszewskiej 14 w budynku C1.

Z nami otrzymasz:

  • możliwość odbioru zamówienia 24h! Kiedy Twoje zlecenie jest na “wczoraj”
  • własnego opiekuna, który jest technologiem produkcji i zna się na rzeczy
  • ekspresową wycenę, na większość zapytań odpowiadamy w ciągu godziny
  • świetną jakość wydrukowanych produktów
  • wygodny transport (mamy własną flotę, korzystamy też z usług renomowanych firm kurierskich)
  • szeroką gamę produktów- drukujemy na maszynach offsetowych i cyfrowych, mamy introligatornię automatyczną i ręczną

Mamy najnowszą technologię

Korzystamy z najnowszych technologii topowych producentów. Posiadamy maszyny offsetowe firmy Heidelberg, maszyny cyfrowe Konica – Minolta, Canon oraz cały szereg maszyn introligatorskich od gilotyn, bigówek, sztanctygli poprzez linię klejącą klejem poliuretanowym PUR. Wykonujemy oprawy zeszytowe, klejone oraz spiralne. Jeśli natomiast Wasza praca wymaga sklejenia, złożenia lub wczepienia niestandardowych i precyzyjnych elementów, nasi introligatorzy ręcznie wykonają dla Was tą pracę.
Nasi specjaliści ze studia CTP (Computer To Plate) pilnują właściwej obróbki plików do druku w trybie 2 zmianowym. Natomiast produkcja jest pod stałą kontrolą kierownika 24 h na dobę.

Jesteśmy odpowiedzialni (EKO?)

Dbamy o środowisko poprzez ograniczenie wytwarzania odpadów chemicznych oraz zużycia wody do minimum. Zainwestowaliśmy w naświetlarkę Kodak Trendsetter na płyty bezprocesowe generacji Sonora X , dzięki której pozbyliśmy się chemikaliów i szlamu wodnego wytwarzanych podczas wywoływania płyt! Wprowadziliśmy program Zero Waste w którym kładziemy nacisk na naprawę i ponowne wykorzystanie wszystkiego, co posiadamy. Od ponownego wykorzystywania sprzętów biurowych po budowanie własnych mebli. Zbudowaliśmy samodzielnie warsztat z pozostałości po remoncie, podczas adaptacji budynku kupiliśmy używane meble, nie tylko ze względu na koszt ale również na ich długą żywotność po drobnej renowacji. Odrzucamy używanie jednorazowych sztućców i talerzy, nie mamy plastikowych kubków ani papierowych ręczników w łazienkach. W biurze ograniczamy drukowanie papieru do minimum, ponownie
wykorzystujemy koszulki, spinacze, segregatory. W myśl idei refuse, reuse and recycle.

Jesteśmy elastyczni

Dbamy o naszych klientów. Wiemy, że w zmieniającym się świecie należy wyjść przed szereg aby sprostać wysokim wymaganiom. Mamy wygodne formy płatności i dłuższe terminy dla stałych klientów. Jeśli spieszysz się z zamówieniem, możesz zapłacić za nie w naszym biurze kartą płatniczą. Wystawiamy faktury VAT.
Każdy klient otrzymuje pomoc dedykowanego opiekuna, ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasi opiekunowie to osoby z wykształceniem poligraficznym pracujące w zawodzie technologa. Służą pomocą i doświadczeniem, zawsze doradzą jakie podłoże i forma druku najlepiej spełni Wasze oczekiwania.
Posiadamy również flotę samochodów dostawczych, dzięki którym Wasza praca dojedzie bezpiecznie na czas. Korzystamy również z usług sprawdzonych firm kurierskich, wysyłamy towar zarówno w kraju jak i za granicę. Dla skrócenia czasu wysyłki otworzyliśmy również możliwość odbioru własnego 24 godziny na dobę! Po wcześniejszym potwierdzeniu zakończenia zlecenia możecie przyjechać do nas o dowolnej porze dnia i nocy. Pracujemy zazwyczaj od 6 rano w poniedziałek do 14:00 w sobotę.

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj