×

Druk wizytówek

Wydrukujemy dla Ciebie wysokiej jakości wizytówki, które z dumą będziesz mógł prezentować kontrahentom czy klientom. Zastosowanie specjalistycznych maszyn pozwala skrócić czas realizacji do minimum. W niektórych przypadkach w trybie ekspresowym będziesz mógł odebrać swoje wizytówki w ciągu 24 godzin.

Składanie zamówienia na druk wizytówek

Zlecenia na druk przyjmujemy osobiście w naszym biurze w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Istnieje również możliwość przesłania pliku z projektem wizytówki na nasz adres e-mail: biuro@krmdruk.com. W przypadku kontaktu online prosimy oczekiwać potwierdzenia przyjęcia realizacji. Stali klienci mogą liczyć na znaczne ułatwienie w postaci dostępu do konta FTP, na który o każdej porze dnia mogą przesyłać projekty do druku. Moment złożenia zamówienia oraz wybrany tym decyduje o czasie realizacji wydruku.

Realizacja zlecenia

Drukarnia cyfrowa i offsetowa KRM Druk wykonuje wizytówki w klasycznym rozmiarze, jak i projekt niestandardowe. Drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 300g lub 350g. Naszą ofertę druku wizytówek uzupełnia możliwość skorzystania z dodatków uszlachetniających takich jak pokrycie wizytówek folią matową lub błyszczącą. Minimalny nakład wynosi 100 szt. – istnieje możliwość zamówienia mniejszej ilości jednak koszt będzie taki sam, jak przy wydruku 100 szt.

Odbioru produktu można dokonać w dni robocze w czasie otwarcia biura lub po wcześniejszym ustaleniu także w późnych godzinach wieczornych. Wydrukowane wizytówki możemy także wysłać kurierem w dowolne miejsce w Polsce czy na terenie Europy. Przy specjalnych zamówieniach dostarczamy wizytówki własnymi środkami transportu.

Firmy i osoby prywatne pragnące zlecić nam druk wizytówek prosimy o kontakt mailowy lub za pomocą formularza znajdującego się na podstronie kontakt.

Druk wizytówek

Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są wymagania techniczne?

Drukujemy zarówno klasyczne wizytówki w formacie 90 x 50mm jak i niestandardowe np. składane. Jesteśmy otwarci na Wasze projekty, ale pamiętajcie o tym, że:

Przygotowana grafika powinna być szersza niż format i mieć wymiar 96×56 mm. Tekst powinien być oddalony od brzegów formatu o 3 mm z każdej strony, przestrzeń robocza tekstu 84×44 mm.

Makieta prawidłowego przygotowania wizytówki do druku

Jaki jest minimalny nakład?

Przy wizytówkach to 100 sztuk. Oczywiście możecie też zamówić 1 sztukę, ale będzie ona kosztowała tyle co 100.

Jaki papier wybrać do wizytówki?

W przypadku wizytówek zalecamy dwa papiery do wyboru:

  • Kreda 300g
  • Kreda 350g

Oba rodzaje papieru mogą być błyszczące lub matowe.

Polecamy także papier Multiloft do wizytówek o wysokiej gramaturze. Papier ten składa się z 3 warstw, przy czym środkowa (czyli rdzeń) jest w kolorze innym niż zewnętrzne.

Jaki jest rodzaj zadrukowania?

Mamy 2 możliwości:

  • zadruk jednostronny kolorowy (4+0)
  • zadruk dwustronny (4+4)

Foliowanie - efekty specjalne

Wasza wizytówka może być pokryta folią matową lub w połysku.

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj