×

Druk ulotek i broszur

Ulotki

Wydrukujemy dla Ciebie wysokiej jakości ulotki – jedno lub dwustronne, które pomogą w wypromowaniu twojej działalności lub zareklamują nadchodzące wydarzenie. Drukujemy ulotki w popularnych formatach

Oferujemy druk offsetowy jak i cyfrowy nawet znacznych ilości materiałów reklamowych. Druk ulotek może odbywać się na papierze matowym lub błyszczącym.

Pliki z projektem ulotek można dostarczać zarówno osobiście jak i przesłać online na adres naszej drukarni. Stali klienci mogą również uzyskać dostęp do wydzielonej części serwera, dzięki czemu przesyłanie nawet dużych rozmiarów plików nie stanowi wyzwania.

Broszury reklamowe

Broszury reklamowe to istotna forma komunikacji z klientem. Za ich pomocą przekazujemy ważne informacje dotyczące naszej działalności, czy prezentujemy nasze realizacje w sposób, który ma zachęcić odbiorcę do podjęcia stosownych działań. Warto więc zadbać, by ta forma przekazu była wykonana estetycznie i z największą starannością. Oferujemy druk broszur reklamowych technikami druku offsetowego jak i cyfrowego w kilku wariantach. W zależności od potrzeb broszura reklamowa może być wydrukowana na papierze o różnej gramaturze i formacie. Dodatkowo oferujemy dodatki uszlachetniające, które pozwolą wyróżnić się twojemu produktowi lub usłudze wśród setek innych. Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej o tym co możemy dla Ciebie wydrukować!

Realizacja zamówienia

Nasza drukarnia cyfrowa zlokalizowana w Warszawie realizuje zamówienia w dwóch trybach. Jeżeli zależy Ci na czasie wybierz tryb ekspresowy. Twoje ulotki będą gotowe do odbioru lub wysłania w ciągu 24 godzin. W przypadku, gdy czas realizacji nie jest dla ciebie istotny, zamówienia realizujemy w trybie standardowym. Wydruk materiałów reklamowych trwa wtedy od 2 do 3 dni.

Druk cyfrowy czy offsetowy

Od wyboru rodzaju druku jaki mamy zastosować do wydrukowania twoich materiałów zależy m.in jakość oraz cena ulotek. Druk cyfrowy charakteryzuje się wysoką powtarzalnością oraz niskimi nakładami przy niewielkim nakładzie. Również czas drukowania jest skrócony do minimum. Druk offsetowy z kolei jest bardziej opłacalny przy większych zamówieniach (minimalny nakład wynosi 2000 szt.), a jakość zadruku powierzchni jest znacznie lepsza.

Druk broszur i ulotek

Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są wymagania techniczne do druku ulotek?

Ulotki DL w formacie 99 x 210 mm są bardzo praktyczne. Można je bez problemu umieścić na różnych stojakach reklamowych lub w kopercie. Jesteśmy otwarci na Wasze projekty, ale pamiętajcie o tym, że:

Format ulotki to 99x210mm.Przygotowana grafika powinna być szersza niż format i mieć wymiar 105x216mm. Tekst powinien być oddalony od brzegów formatu o 3mm z każdej strony, przestrzeń robocza tekstu 93x204mm.

makieta przygotowania ulotki do druku w KRM Druk Warszawa

Jaki jest minimalny nakład?

Minimalny nakład wynosi 200 sztuk. W przypadku chęci zamówienia produktu w innych ilościach lub specyfikacji prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.
biuro@krmdruk.com

Jaki papier do ulotki?

W przypadku ulotek zalecamy dwa papiery do wyboru:

  • Kreda 130g
  • Kreda 170g

Oba rodzaje papieru mogą być błyszczące lub matowe.
* Jeśli zachodzi potrzeba zastosowania papieru o innej gramaturze, prosimy o kontakt mailowy – biuro@krmdruk.com

Jaki jest rodzaj zadrukowania?

Mamy 2 możliwości:

  • zadruk jednostronny kolorowy (4+0)
  • zadruk dwustronny (4+4)

Dodatki uszlachetniające do ulotek i broszur

Wasza ulotka może być pokryta folią matową lub w połysku.

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj