×

Druk naklejek i etykiet samoprzylepnych

Wydrukujemy dla ciebie naklejki i etykiety w dowolnym kształcie i rozmiarze. Zamówić u nas możesz naklejki czarno-białe jak i kolorowe, które są wycięte po obrysie lub rycowane. Rycowanie umożliwia łatwe oddzielanie naklejki od arkusza.

Drukowanie naklejek odbywa się w technologii cyfrowej lub offsetowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić niską cenę jednostkową także przy niskich nakładach. Nowoczesny park maszynowy umożliwia realizację zleceń nawet w przeciągu 24 godzin od otrzymania projektu. Ponadto mamy możliwość uszlachetnienie produktu, co dodatkowo podnosi jego trwałość . Wysoka jakość wydruku naklejki bądź etykiety sprawi, że zostanie ona zauważona przez klienta.

Drukarnia KRM Druk umożliwia odbiór osobisty naklejek w siedzibie firmy w Warszawie jak również dostarczenie produktu pod wskazany adres przy wykorzystaniu firm kurierskich lub własnej floty pojazdów. Szybko realizujemy zamówienia na naklejki i etykiety reklamowe. Gwarantujemy wysokiej jakości wydruk z zachowaniem atrakcyjnej ceny dla każdego klienta.

Naklejki samoprzylepne reklamowe

W projekcie naklejka może posiadać dowolny kształt. Jesteśmy w stanie wyciąć ją po obrysie, przez co będzie można ją nakleić nawet w nietypowym miejscu z zachowaniem jej kształtu. Oferujemy druk naklejek na folii białej, na folii przezroczystej z mocnym jak i słabym klejem, folii matowej i błyszczącej. Drukujemy też naklejki samoprzylepne lewoczytelne tzn. takie które nakleja się na wewnętrznych stronach okien czy gablot, oraz naklejki podłogowe o zwiększonej trwałości i antypoślizgowe. Wykonujemy również naklejki na folii EasyDOT z klejem punktowym, która jest łatwa w aplikacji i umożliwia wielokrotne repozycjonowanie. Nasze naklejki można nakleić na dowolną płaską powierzchnię bez obawy o ich trwałość.

Naklejki na zamówienie wykonujemy według przygotowanego przez klienta projektu. Nasi opiekunowie doradzą oraz pomogą wybrać odpowiedni typ produktu, który będzie spełniał Twoje indywidualne potrzeby. Z kolei zastosowanie najnowocześniejszych technik druku pozwala utrzymać niską cenę naklejek.

Drukarnia naklejek i etykiet

Najczęściej Zadawane Pytania

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj