×

Druk dyplomów i certyfikatów

Wydrukujemy dla ciebie dyplomy oraz certyfikaty według przygotowanego przez Ciebie projektu. Oferujemy profesjonalny druk cyfrowy dyplomów oraz certyfikatów w dowolnym rozmiarze do umieszczenia w ramce. Wykonujemy zadruk jednostronny na wybranym przez Ciebie papierze. Zamówienia realizowane są w ekspresowym tempie. Zazwyczaj czas realizacji nie przekracza 24 godzin od chwili przesłania pliku do druku. Zamówienia przyjmujemy zarówno w siedzibie firmy: Warszawa ul. Matuszewska 14, mailowo jak również poprzez umieszczony na stronie kontakt specjalny formularz. Skontaktuj się z nami i zamów wysokiej jakości dyplomy i certyfikaty w kolorze.

Dyplomy i certyfikaty

Ważnym dokumentem poświadczającym ukończenie kursu czy szkolenia są certyfikat. Nie tylko są one świadectwem nabycia nowych umiejętności, ale mogą również stanowić element dekoracyjny gabinetów i biur. Warto więc zadbać, by tego typu dokumenty były wykonane w sposób estetyczny i by zostały wydrukowane w najwyższej jakości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy druk certyfikatów i dyplomów z użyciem najnowszych technologii. Mamy możliwość dodatkowej personalizacji dokumentów poprzez naniesienie indywidualnych numerów na certyfikacie i/lub umieszczenie zmiennych danych na podstawie przesłanej bazy (np. imię i nazwisko uczestnika szkolenia). Personalizacja certyfikatu jest doskonałym sposobem na podkreślenie wyjątkowości dokumentu.

Wykonujemy wydruk dyplomów i certyfikatów na papierze dostosowanym do potrzeb naszych klientów. Oferujemy szeroki wybór materiałów do nadruku takich jak: papier offsetowy, kredowy czy ozdobny. Sam wybierz jaki format i rodzaj papieru będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie.

Ilość egzemplarzy dokumentów nie musi Cię ograniczać. W konkurencyjnej cenie przygotujemy dowolny zamówiony przez Ciebie nakład.

Sposób dostawy

Cenimy Twój czas. Wydrukowane u nas dokumenty zostaną przesłane na adres podany przy zamówieniu. Korzystamy zarówno z własnej floty pojazdów jak i z usług wyspecjalizowanych firm kurierskich. Jeżeli zależy Ci na czasie zamówienie możesz odebrać w siedzibie naszej firmy w Warszawie.

Drukowanie certyfikatów i dyplomów

Najczęściej Zadawane Pytania

W jakim formacie można wydrukować certyfikat?

Najczęściej drukujemy w formacie A4, jednak wszystko zależy od Waszego projektu i potrzeb. Maksymalny format w jakim możemy wydrukować certyfikat lub dyplom to srA4 225 x 320 mm.

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj