×

Druk Notesów

Zapraszamy do skorzystania z oferty druku notesów. Jeżeli zależy ci na szybkości realizacji zamówienia i wysokiej jakości produktu końcowego zgłoś się do KRM Druk. Wykonujemy notesy firmowe z logo firmy oraz notesy reklamowe, które z powodzeniem mogą służyć jako dodatek dla uczestników spotkań czy konferencji. Gotowe projekty przyjmujemy w siedzibie naszej firmy: ul. Matuszewska 14 Warszawa, jak również mailowo. Dla wszystkich klientów oferujemy dostęp do naszej przestrzeni dyskowej, na którą przesłać można nawet duże pliki.

Drukujemy notesy spiralowane oraz notesy klejone w jednym z popularnych formatów. Nasz park maszynowy przystosowany do pracy z dużymi nakładami jest w stanie sprostać każdemu zleceniu. Zamówienia zazwyczaj realizujemy w przeciągu doby, natomiast duże nakłady wymagają oczekiwania do kilku dni roboczych. Nasza drukarnia pracuje 24h na dobę. Dzięki temu twój notes firmowy czy reklamowy będzie gotowy w rekordowo szybkim tempie.

Drukarnia notesów reklamowych i firmowych

Notesy wydrukowane w naszej drukarni sprawdzą się w roli materiałów reklamowych np. dla uczestników szkoleń, spotkań firmowych czy pracowników. Są nieodzownym elementem pracy w biurze i niemal codziennie wykorzystywanym do notowania istotnych informacji. Czy nie wspaniale byłoby, by klient lub kontrahent każdego dnia stykał się z Twoją marką? Zamów druk notesów w KRM Druk już dziś!

Dużą zaletą korzystania z naszych usług jest cena. Zastosowanie druku offsetowego pozwala obniżyć jednostkową cenę wydruku. Z kolei druk cyfrowy umożliwia przygotowanie nawet pojedynczego egzemplarza w rozsądnej cenie.

Skontaktuj się z nami już dziś! Wybierz format, kolor i typ okładki, rodzaj papieru, rodzaj zadruku (jednostronny lub dwustronny) i sprawdź jak szybko twój notes firmowy z logo będzie gotowy.

Drukowanie notesów

Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są wymagania techniczne?

Oferujemy wydruk notesów w kilku popularnych formatach:

 • A4 (210 x 297 mm)
 • A5 (148 x 210 mm)
 • A6 (105 x 148 mm)
 • kwadrat (150 x 150 mm)
 • kwadrat (210 x 210 mm)
 • DL (99 x 210 mm)

Jaka jest minimalna ilość stron dla notesów reklamowych i firmowych?

Ilość stron z okładką liczymy wg schematu:

 • 4 + (wielokrotność 4 przy czym minimalna ilość wnętrza to 48 stron przy papierze 90g)

Mamy możliwość zarówno produkcji notesów spiralowanych i klejonych i klejono-szytych.

Notesy zszywamy do maksymalnej grubości 5mm.
W wersji klejonej minimalna szerokość kleju to 3mm. W tej szerokości zmieści się:

 • okładka 250g + wkład 48 stron papieru 90g.

Jaki papier wybrać do notesu?

Przy wyborze papieru do notesu należy zwrócić uwagę na jego gramaturę. Do zadruku jednostronnego wystarczający będzie papier 80g. Dla druku dwustronnego zalecany jest zastosowanie gramatury papieru co najmniej 90 g, a przy intensywnych kolorach i zadruku większej powierzchni nawet 120 g.

Połączenia gramatur najczęściej wybierane przez naszych klientów to:

 • 250g okładka + 90g wkład
 • 250g okładka + 130g wkład
 • 250g okładka + 170g wkład

Do wykonania okładki najczęściej wykorzystujemy papier kreda matowa o gramaturze 250 g.

Wykonujemy również wydruk na innych gramaturach i rodzajach papieru. Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie, aby ustalić szczegóły zamówienia.

Jaki jest rodzaj zadrukowania?

W drukarni offsetowej i cyfrowej KRM Druk wykonujemy zadruk w 2 możliwościach:

 • zadruk czarno biały (1+1)
 • zadruk dwustronny (4+4)

Przy zadruku dwustronnym zalecamy stosowanie grubszego papieru, aby uniknąć efektu przebijania treści.

Jakie dodatki uszlachetniające mogę wybrać przy druku notesów?

Okładka notesu firmowego lub reklamowego może zostać pokryta folią, która zwiększy jego wytrzymałość. Taki zabieg zalecany jest przy produkcji notesów spiralowanych. 

Inną metodą uszlachetniania produktu jest umieszczenie sztywnej tektury na spód notesu, zabezpieczenie okładki lub jej fragmentu lakierem UV czy nadruk na oprawę sloganu, logo firmy lub innych elementów graficznych metodą termodruku. Wasz notes może być pokryty folią matową lub w połysku.

Copyrights 2019 by KRM Druk. All Rights Reserved.

Ta strona korzysta z plików “cookies”. Przechowujemy w ich informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi RODO.Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Akceptuj